Axen Televizyon Servisi – Axen Tv Servisi

axen televizyon servisi, axen tv servisi, kayseri axen televizyon servisi, kayseri axen tv servisi

Axen Televizyon Servisi – Axen Tv Servisi

Axen Televizyon Servisi konusunda çözüm ortağınız olan Şeref Elektronik yaklaşık olarak 25 yıldır sizlere hizmet sunmaktadır. Güvenilir hizmet anlayışı ile dürüstlük ilkesinden vazgeçmeden çalışan Şeref Elektronik bugün Kayserinin en çok tercih edilen televizyon teknik servisi olarak ifade edilmektedir. Axen Televizyon Servisi taleplerinize 1 saat gibi kısa bir sürede cevap vererek televizyonunuzu bulunduğu yerde onarmaktadır. Bu durum alışılagelmişin dışında olsa da müşterilerimiz bu hizmetimizden oldukça memnun.

Kayseri Axen Televizyon Yetkili Servisi

Alanında uzman personellerimiz üniversitelerin ilgili bölümlerinden başarı ile mezun olan adaylar arasından seçilmektedir. Firmamız bünyesinde hizmet sağlayan personellerimiz özel yetenek sınavlarına tabi olarak firmamız bünyesinde çalışmaya hak kazanmaktadır. Axen TV Servisi hizmetimiz kapsamında alanında uzman personellerimiz cihazınızın genel kontrollerini gerçekleştirmekte ve arızalı olan kısımları tespit etmektedir. Sadece arızalı olan kısımların onarılması değil aynı zamanda arızanın ortaya çıkış sebebinin ne olduğu konusunda da gerekli incelemeleri gerçekleştirerek arızanın yeniden ortaya çıkmasını engellemektedir.

Kayseri Axen Servisi olarak gerçekleştirdiğimiz tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl firmamız garantisi altındadır. Yani 1 yıl içerisinde aynı arıza şikayeti ile firmamıza başvurmanız durumunda ücretsiz servis imkanı sağlamaktayız. Böylelikle müşterilerimizin memnuniyetlerini zirveye taşımaktayız. Alanında uzman personellerimiz orijinal yedek parça kullanarak cihazınıza tam uyumlu donanımları tercih etmektedir.

Kayseri Axen Servisi fiyatları incelendiğinde firmamız uygun fiyatlandırma politikaları ile müşterilerimizin ekonomisine katkı sağlamaktadır. Oluşturduğumuz kampanyalarımız ile müşterilerimizin arızaları televizyonlarını oldukça uygun fiyata tamir ettirmelerine fırsat sağlamaktayız. Müşteri memnuniyeti denildiğinde Şeref Elektronik %100 olumlu yoruma sahiptir.

Erkilet, Kocasinan, Melikgazi başta olmak üzere tüm Kayseri de Axen TV Servisi hizmeti sağlamaktayız. Hizmet sağladığımız bölgelerin genişliği, kalabalık müşteri portföyümüzden kaynaklanmaktadır. Kayseri halkına hizmetlerimizi ulaştırmak adına yoğun çaba sarf etmekteyiz. Çünkü 25 yılı aşkın bir süredir Kayseri’ye hizmet ediyoruz. Axen Televizyon Servisi olarak gerek donanım gerekse de yazılım anlamında cihazınızda ortaya çıkan tüm arızaların onarılmasını kısa sürede sağlamaktayız. Gerçekleştirdiğimiz işlemlerin ardından müşterilerimize detaylı raporlar sunarak işlemler hakkında bilgi edinmesine fırsat vermekteyiz. Ayrıca tüm işlemlerin 1 yıl boyunca firmamız garantisi altında olduğunu belirterek müşterilerimizin yanında bir politika ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

© 2017 ŞEREF ELEKTRONİK - Kayseri Televizyon Tamircisi - Her Hakkı Saklıdır