Televizyon Tamircisi – Çanak Anten – Uyducu

Televizyon Tamircisi

Şeref Elektronik olarak 26 yılı aşkın süredir, Kayseri’de televizyon tamir hizmeti veriyoruz. Müşterilerimize zamanında ve bekletmeden ve ayrıca kaliteli hizmet sunarak, Şeref Elektronik olarak Kayseri’nin gözdesi haline geldik.

Kaliteli hizmet denince, Şeref Elektronik isminin akla gelen ilk isim olmasından gurur duyuyoruz.

Şeref Elektronik olarak Kayseri’de;

  • Plazma televizyon
  • LCD televizyon
  • LED televizyon

tamirlerinde en uygun fiyat garantisi sunuyoruz.

Televizyon tamiri sırasında çekmiş olduğumuz videoları; Ankaradan, Kıbrıstan, Eskişehirden izleyen vatandaşlarımızın, bizleri arayarak, çeşitli konularda bilgi istemeleri ve bizlere güvenmeleri bizim için oldukça gurur verici bir durumdur.

Televizyon tamirinde, çok kısa sürede sonuç alarak müşterilerimize zamanında ve uygun fiyatlı hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Müşterilerimizden gelen olumlu tepkiler, bizler için oldukça önemli olup, bizleri daha kararlı ve işimizi daha da severek çalışmamızı sağlamaktadır.

Hafızamızda yer edinen bir anıyı paylaşacak olursak: Kayseri Develi’den bir müşterimizin LG marka televizyonunun “Ses var, görüntü yok” şikayetiyle Develi merkezdeki bir tamirciye götürüp 500 tl bir fiyat duyduktan sonra tarafımızı aramış olup, kendisine, aynı işlemin 100 TL’ye yapabileceğimizi söylediğimizde, müşterinin ne kadar memnun olduğunu görmek, bizi oldukça mutlu etmiştir.

Çanak Anten – Uydu Tamircisi – Uyducu

Sonuçta insanlar, zor kazanmakta. İnsanların alın terinin, fahiş rakamlarla cebinden alınması doğru değil. Sonuçta, hiç kimse kolay para kazanmıyor. Alın terinin, emeğin ne demek olduğunu, gayet iyi bilen bir firmayız.

Biz, Şeref Elektronik olarak, paranın ne kadar zor kazanıldığını iyi biliyoruz. Kayseri çanak anten kurulumlarında, 35 TL’ye çanak anten kurulumu yaparak, gerek çatıya montaj, gerekse de balkona montaj yaparken bir nevi canımızı tehlikeye atmış oluyoruz. Kayseri’de uydu tamircisi olarak çalıştığımızdan dolayı, paranın ne kadar zor kazanıldığını gayet iyi biliyoruz.

Kayseri’de uydu alıcı, anten kablosu, çanak anten, televizyon tamiri, LCD tamiri, LED Tv tamiri konularında en uygun fiyat garantisi veriyoruz. Ayrıca sattığımız tüm uydu alıcılarında “garanti servisine gidin” demeden, kesinlikle bire bir cihaz değişimi yaparak, müşteri memnuniyeti tarafımızca sağlanmaktadır. Müşterilerimiz, bizim bu türlü yaklaşımlarımıza “böyle insanlar” kaldı mı diyerek hoş bir tebessümle karşılamalarından bizzat firmamız olarak gurur duyuyoruz. İşte Kayseri’de Şeref Elektronik farkı budur.

Kayseri’de uydu ve televizyon konusunda bu farkı yaşamak isterseniz, size bir telefon kadar yakınız. Pazar günleri dahil, haftanın yedi günü hizmet veriyoruz.

Saygılarımızla

Hamit Salcanlıer