Sunny Televizyon Servisi – Sunny Tv Servisi

sunny televizyon servisi, sunny tv servisi, sunny servisi, kayseri sunny servisi, kayseri sunny tv servisi, kayseri sunny televizyon servisi

Sunny Televizyon Servisi – Sunny Tv Servisi

Şeref Elektronik olarak 25 yılı aşkın bir süredir hizmet sağlamaktayız. Sunny Televizyon Servisi hizmetimiz ile Sunny marka televizyonlarınızın onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Sunny marka televizyonlarınız ister eski tüplü model olsun isterse de Plazma model olsun onarım işlemlerini titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Gelişen teknolojiye uyum sağlayarak yeni model Sunny televizyon yazılımlarını kontrol ederek, varsa hataların giderilmesi yada güncel versiyonların yüklenmesi işlemini sağlamaktayız.

Kayseri Sunny Yetkili Servisi

Sunny TV Servisi olarak Talas, İldem ve Belsin gibi Kayserinin çeşitli bölgelerine hizmet sağlamaktayız. Sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu bu kadar farklı bölgelerde en çok tercih edilen Kayseri Sunny Servisi olmamız ile açıklayabiliriz. Firmamız ile iletişime geçerek arıza kaydınızı oluşturmanızın ardından yaklaşık olarak 1 saat içerisinde belirtmiş olduğunuz adrese ulaşmaktayız. Önceliğimiz televizyonun bulunduğu yerde tamir edilmesi olduğundan dolayı ev veya iş yerinizde gerekli onarım hizmetlerini sağlamaktayız. Eğer bulunduğu yerde onarılabilecek bir arıza ise onarım işleminin ardından test aşamasına geçilmektedir. Test aşamasında arızanın yeniden ortaya çıkıp çıkmayacağı kontrol edilmektedir. Arızanın tamamen ortadan kalktığından emin olunduktan sonra televizyonunuz sizlere teslim edilmektedir. Bu arada ufak bir hatırlatma yapmakta fayda görüyoruz. Kayseri Sunny Servisi olarak gerçekleştirdiğimiz tüm onarım operasyonlarımız 1 yıl garanti kapsamındadır. Yani gerçekleştirdiğimiz işlerin sonuna kadar arkasındayız.

Sunny TV Servisi olarak kullandığımız tüm yedek parçalar cihazınız ile birebir uyumludur. Bu nedenle ilerleyen süreçte kullandığımız parçaların sorun çıkarma ihtimali yoktur. Birinci sınıf kaliteli malzemeler kullanarak cihazlarınızın sorunsuz olarak çalışmasına katkı sağlamaktayız. Kayseri Sunny Servisi hizmetlerimiz kapsamında gerçekleştirdiğimiz tüm işlemler raporlanarak rapor evrakı müşterilerimize teslim edilmektedir. Onarım işleminin cihazın bulunduğu yerde gerçekleştirilmesi durumunda ise müşterilerimizin yanında onarım işlemini gerçekleştirmekteyiz, ayrıca tüm işlemlerin yazılı olduğu rapor evrakını da teslim etmekteyiz.

Şeffaf bir anlayışla 25 yılı aşkın bir süredir hizmet sağladığımız Sunny TV Servisi alanında en çok tercih edilen firma olmamız işimizi bunca yıldır dürüstlük ilkesine bağlı kalarak gerçekleştirdiğimizin ispatıdır. Memnun müşteri portföyümüze her geçen gün yenilerini ekleyerek müşteri memnuniyeti ile büyümeye devam ediyoruz. Şeref Elektronik Kayseri Sunny Servisi hizmeti ile yanınızda olmaya devam ediyor.

© 2017 ŞEREF ELEKTRONİK - Kayseri Televizyon Tamircisi - Her Hakkı Saklıdır