İletişim – Kayseri Televizyon Tamircisi – Şeref Elektronik

TELEFON

(0352) 222 22 10

(0532) 308 50 73

ADRES

Örnekevler Mh. Salih Avgun Paşa Cd. No:16.

(İstasyon Cad. Hastane Cad. Arası) Kocasinan / KAYSERİ

Bizi aramanız durumunda en geç 1 saat içerisinde gelip televizyon tamiri işlemlerini başlatıyoruz. Mümkün olması durumunda televizyonunuzu evinizde veya iş yerinizde tamir ediyoruz. Gerekli olması durumunda ise televizyonunuz ve uydu cihazınızı evinizden veya iş yerinizden alıp atölyemizde tamirini gerçekleştiriyoruz. Ardından, aynı gün içerisinde televizyonunuzu veya uydu cihazınızı tekrar adresinize teslim ediyoruz.

Kayseri’de bulunan diğer firmaların aksine, yaptığımız işin arkasında duruyoruz ve 1 yıl işçilik garantisi veriyoruz. Aynı şekilde diğer firmaların aksine, çok uygun fiyatlara tamir hizmeti veriyoruz. Kesinlik müşteriyi kandırmaya çalışmıyoruz.

Adresiniz, ister Erkilet, ister Belsin, ister İldem, ister Mimsin, ister Talas, ister Kılıçaslan, ister Fevziçakmak, Altınoluk, Köşk, GültepeKocasinan, Melikazi, neresi olursa olsun, Kayseri’nin her bölgesine hizmet veriyoruz. Kısaca Kayseri geneli hizmetinizdeyiz. Pazar günü de dahil olmak üzere haftanın 7 günü hizmet veriyoruz. Bizi aramanız yeterli.

Uydu cihazı, Çanak anten, LNB,  Uydu anten kablosu satış hizmetlerimiz mevcuttur.